Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

BMW X3 2.0d X-Drive

 • Rruga: M.tito
 • Lokacioni: Preshevë
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 285969
 • Viti: 2005
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 26/05/2018 12:53 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
F65DFA6D-2421-4F6F-937B-F9EB274CDA78
B796C94C-CF00-4071-B004-B97FA1E39F61601FC973-CA4E-44CC-963B-EDF1241ADFBC63877261-8EE8-4383-B7D0-81E2F0056E6C8DDD3E8D-71E0-4FF3-9725-61F77988488A36B2DA57-7D7B-47F8-913D-0019364FEEF9880DE72E-D35E-4683-8727-31C526B2FA1CA51B66AF-F992-4288-8CC4-AAECC4678DF2BC9C77BF-B303-4BBD-A88E-0316EEB3B6B0D3A4C282-2AFA-4E85-B057-7F079BA0CFC845E8EB3D-269F-4075-B2A2-7FA1F31169B7

Përshkrimi


Vetura eshte ne gjendje perfekte,para 3 muajve e ardhur nga Zvicrra, i ka te kryera te gjitha serviset me rregull.
Vetura posedon:
6 shpejtsi manuale,
110kw-150PS,
Te gjith ndricimin LED,
Liber servisin original BMW,
2 celesa rezerv,
Likur te bardhe,
Tempomat,
Panorama full,
Karrige sipas pershtatjes,
Parikng sensor…
dhe shum opsione te tjera.
Gjindemi ne Preshevë.

Cmimi sipas marreveshjes.

Bejm ndrrime me Audi limuzin apo hecbek,viti 2005-2008 1.9/2.0TDI.
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrin e telefonit
+381638336907


831 total views, 1 today

  

Listing ID: 7245b08afe375323

Sponsored Links