Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Goma te makinave me nr. Te ndryshme

  • Rruga: M.tito
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 12/03/2017 6:28 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Goma te makinave me nr. Te ndryshme - Image 1Goma te makinave me nr. Te ndryshme - Image 2Goma te makinave me nr. Te ndryshme - Image 3Goma te makinave me nr. Te ndryshme - Image 4

Përshkrimi


Goma shum te mira me nr. Te ndryshme. Cmimi sipas mareveshjes.
R14
R15
R15 me fellne shum te mira
R16
Jane te firmave te njohura michelin pirelli sava dhe fulda. Na kontaktoni ne 0638336907 per me shume informacione.


1194 total views, 1 today

  

Listing ID: 30358c5889d03b77

Sponsored Links