Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,550

CITROEN C5 HDI

  • Rruga: Norçë
  • Lokacioni: Norçë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 22/08/2017 10:29 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0684
IMG_0685IMG_0624IMG_0683

Përshkrimi


Shes veturen Citroen 5 c komby HDI 136 PS
Veturen e kam sjell nga Zvicrra,kam doganu dhe esht e regjistruar deri vitin 2018 korrik
Vetura ka 269000 km dhe esht ne gjendje te rregullt,kam kry servisimin me rregull dhe kjo veture esht e mire per familje shum antareshe pasi ka vend shum
Vetura ka 6 shpejtesi manuale dhe esht shum ekonomike
Per me shum hollsira kontaktoni me viber ne numrin tim
+41762332201


1314 total views, 2 today

  

Listing ID: 153599c077736a96

Sponsored Links