Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth norca-lee

  • Anëtarësuar nga: 22/08/2017

Përshkrimi

IMG_0684

€3,550

CITROEN C5 HDI

Shes veturen Citroen 5 c komby HDI 136 PS Veturen e kam sjell nga Zvicrra,kam doganu dhe esht e regjistruar deri vitin 2018 korrik Vetura […]

1263 total views, 0 today