Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Fadili Transport

  • Rruga: bb
  • Lokacioni: Letovic
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 07/02/2018 3:00 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
fad2
fad1fad3fad4

Përshkrimi


Fadili Transport gjindet në zvicër deri me 08.02 2018
Bëjm bartja e mallrave dhe veturave nga Zvicra.
Prej 01.02.2018 fillon linja Preshev ARAU me mini bus per bartjen e udhetarëve.
Shpejt korrekt dhe sigurt
Na kontakoni në viber apo ne: 
0764425222


2064 total views, 1 today

  

Listing ID: 7735a79f03b221a0

Sponsored Links