Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€320

hp elitedesk 800 g2 gjenerata e fundit socket 1151 ddr4

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 28/04/2017 12:08 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
18136123_10155281896713824_2060389864_n
18052534_10155276321998824_837865642_n18136444_10155276322218824_1485329709_n18155349_10155276321993824_1903943138_n18136699_10155281896698824_203707639_n18136585_10155281896778824_1296157948_n

Përshkrimi


hp elitedesk 800 g2 gjenerata e re (e fundit) socket 1151
procesor intel celeron G3900 dual kore Products formerly Skylake 1151 2.8ghz x 2 Intel® HD
Graphics 510
Ram 4Gb ddr4 (+3 slote te lire per rame )
hdd: 500Gb 2.5 (i perdorur por ne gjendje te perkryer 100% hddentimental )
2 per grafike pci
jane te pa perdorur (perveq hdd i cili eshte ne gjendje perfekte, munde ti vendosni procesor i3, i5, i7 te gjenerates se fundit
Garancion 12 muaj!

me monitor 22′ dhe tatstire e maus wireles +100euro


876 total views, 1 today

  

Listing ID: 9615903309ce5e55

Sponsored Links