Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€90,000

shitet shpija

  • Rruga: Ramiz sadiku 148
  • Lokacioni: presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 27/09/2017 10:54 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
22052981_124665001527004_2137682465_n
22054229_124664998193671_1026356551_n0022052519_124665011527003_2012212295_n

Përshkrimi


Shitet shtepija 1 katshe, 2 dhoma; + 1 dhome me kuzhine; banjo; koridor tarase,dhe podrumi 100m2
total siperfaqja 610m2; 500m2 hapsire per kopshte.
Shtepija gjendet perskaj rruges Presheve -Rovice
Me dokumentacione te kompletuara

+355666244889
+381621797198
+381628224746


3391 total views, 2 today

  

Listing ID: 95859cb835b48494

Sponsored Links