Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

huawei y6 2017

 • Rruga: ramiz sadiku 47
 • Lokacioni: rahovice
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: I Ri (pa-përdorur)
 • Modeli: Huawei
 • Ngjyra: Argjent
 • Garancion: Po
 • Sim-kartela: Dual-Kartel
 • Postuar: 14/04/2018 8:21 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
MTOSHUY617050_max_0
received_1776433072413547Screenshot_2018-04-14-09-57-06

Përshkrimi


shes huawei y6 (2017) 1 muj i perdort telefoni osht i ri dhe ka garancion 1 vjet

kontakt viber & whatsapp : 0621552719

procesor : 1.4 quad
ram memory : 2 gb
storage system : 16
dual blic
camera permas :13mpx
camera perpara :5 mpx + blic


898 total views, 1 today

  

Listing ID: 9375ad1b9dab7b8e

Sponsored Links