Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth zejnulla

  • Anëtarësuar nga: 09/11/2017

Përshkrimi

MTOSHUY617050_max_0

€150

huawei y6 2017

shes huawei y6 (2017) 1 muj i perdort telefoni osht i ri dhe ka garancion 1 vjet kontakt viber & whatsapp : 0621552719 procesor : […]

867 total views, 0 today