Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€295

I RI Tv Elektra LED 32″  ET-32HD18S-T2 Smart TV

  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Shqiperi
  • Postuar: 20/08/2018 8:41 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
627b03e9360754a8be9e61028b1b666d_upload-1
220fa23d156bfd2e23c8776469b333b5_upload-1e9e7008e96e88d4a89a2f21fd839aab7_upload-1

Përshkrimi


295Euro
Kontakto email: albpublicitet@gmail.com

Përshkrimi:

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD18S-T2

Tilovizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi

Me madhesi ekrani 32″ LED

Sistemi qe perdor eshte Android 4.4, 512 MB + 4 GB Ram

Marresi DVB-T2/C. Me rezolucion HD

Me 2 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, CI, NICAM, PVR, TELETEXT, TIMESHIFT, RJ45, VGA, PC AUDIO IN, COAXIAL

Me audio cilesore dhe shume te paster

Me kornize te holle te zeze anesore

Marka Elektra
Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV32″
Lloji TV LED SMARTPO
Rezolucioni1366 x 768 (HD)


No Tags

969 total views, 2 today

  

Listing ID: 4365b7b276fc7bce

Sponsored Links