Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth albpublicitet

  • Anëtarësuar nga: 20/08/2018

Përshkrimi

627b03e9360754a8be9e61028b1b666d_upload-1

€295

I RI Tv Elektra LED 32″  ET-32HD18S-T2 Smart TV

295Euro Kontakto email: albpublicitet@gmail.com Përshkrimi: Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD18S-T2 Tilovizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te […]

998 total views, 1 today