Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€70

ILLYRI IPTV

  • Rruga: Terzijska
  • Lokacioni: Tërrnovc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17528
  • Postuar: 16/08/2017 2:55 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
main-qimg-b362479eaf76b150a29c562900f5b9a5-c

Përshkrimi


? Illyri IPTV sjell mbi 4500 Kanale Televizive në teknologjinë e fundit IPTV. ?

⚽?? Kampionatet sportive së shpejti po fillojnë. Eja dhe merri 350 kanale sportive të perfshira të gjitha në formatin HD! ⚽??

? Conntact: Facebook: https://www.facebook.com/iptv.shqip17 – Send message
? Viber: +381 631979350
? Telefon: +381 631979350
? Whatsapp: +381 631979350

⭕ Të gjithë vinë tek Illyri IPTV, sepse kemi KORREKTËSI, GARANCI dhe ?% KUALITET. Të gjitha i gjenë tek ne sepse kemi 24h support. Për çdo parregullësi ose pakënaqësi agjentat tanë janë në dispozicionin tuaj.⭕

?Ne Ofrojmë Kanale Si më Poshtë ?

??????????????????????
Kanale Shqipëtare?? (450)
Kanale Islame ? (100)
Kanale SPORT ⚽ (350)
Kanale Ballkanike?????? (300)
Kanale ITALIANE?? (350)
Kanale Gjermane?? (200)
Kanale Angleze?? (200)
Kanale Franceze?? (150)
Kanale Scandinave?????? (350)
Kanale Amerikane?? (200)
Kanale Turke?? (200)
Kanale Indiane ?? (100)
Kanale Spanje?? (150)
Kanale Arabe?? (150)
Kanale për Femijë? (150)
Kanale Për rë rritur? (120)
Radio Stacione Kosovare? (100)
Dhe mbi 1400 Filma VOD – Video on Demand – Kinoteka…

??????????????????????

TEST FALAS 24H

?️ Tek ne ju mund të bëni abonime si: 1 mujore, 3 mujore, 6 mujore apo 1 vjeçare. ?️

Per të shfytëzuar platformen tonë IPTV duhet të keni: Smart TV: (Samsung, LG, Sony Android, Philips ) Resevera: ( Mag 250,254,255… Android Box ) Telefona: Android, Tablet Android, Iphone, Ipad, Pc.

? Ju mirëpresim me shumë kënaqësi!! ?
Ju faleminderit…


1190 total views, 1 today

  

Listing ID: 57259945cc8450c8

Sponsored Links