Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€7

TV Shqip Online – IPTV

  • Rruga: Centralla
  • Lokacioni: Tërrnovc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 07/05/2017 10:19 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
foto 27
foto 15foto 5foto 6foto 19foto 10

Përshkrimi


TV Shqip Online – IPTV sjell mbi 4000 Kanale Televizive në teknologjinë e fundit IPTV.
⬇Ne sjellim Kanale si më poshtë ⬇
350 + Kanale Shqipëtare
250 + Kanale për fëmijë
300 + Kanale për Muzikë
1500 + Kanale për Kinema vendore dhe ndërkombëtare.
250 + Kanale Sport
300 + Kanale Ballkanike
150 + Kanale Gjermane
300 + Kanale Italiane
150 + Kanale franceze
250 + Kanale Scandinave
150 + Kanale Angleze
200 + Kanale Turke
200 + Kanale Amerikane
etj.
Per të shfytëzuar platformen tonë IPTV duhet të keni:
Smart TV ( Samsung,LG,Sony Android , Philips )
Resevera: ( Mag 250,254,255… Amiko , Android Box )
Telefona: Android, Tablet Android, Iphone, Ipad, Pc.

Abonimet:
1 muaj = 7 Euro
3 muaj = 20 Euro
6 muaj = 35 Euro
12 muaj = 65 Euro

Për ta provuar platformën tonë të kanaleve për 72H, na shkruani në profilin tonë zyrtarë në Facebook:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100016840631513

Dhe për pagesen e abonimit, klikoni në webfaqen tonë zyrtare:
http://livetvshqip.online
ku mund ti gjeni të gjitha të dhënat të cilat ju nevojiten.


7887 total views, 8 today

  

Listing ID: 230590ef4a98941a

Sponsored Links