Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

iphone x

  • Lokacioni: miratoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Gjendja: Sikur i Ri
  • Modeli: Iphone
  • Ngjyra: Zezë
  • Garancion: Jo
  • Sim-kartela: 1Sim-kartel
  • Postuar: 29/03/2018 8:30 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
21BD7A38-5D61-4FBD-9E67-96A712B9408E
C6B35CBF-5AC5-4358-882D-AD6935C8852B0241E004-E70E-48D8-B48E-89E700257A8D7DF257F8-F8CF-4DE6-8005-BAAF6FE8F2F0

Përshkrimi


iphone x , i ri i prunem prej zvicres , po karten spo e lexon dhe te apps kur hyn sasht ios dyshoj se asht replika krejta tjerat punojn whatsapp +41764994040


1341 total views, 1 today

  

Listing ID: 365abca40eb2e47

Sponsored Links