Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€199

samsung s8 i ri

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Gjendja: I Ri (pa-përdorur)
  • Modeli: Samsung
  • Ngjyra: Zezë
  • Garancion: Jo
  • Sim-kartela: 1Sim-kartel
  • Postuar: 26/07/2018 6:59 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
06424386-A060-4C6F-A1BB-BD7583C8BFF1
84E1F68E-6049-44FD-ABF3-FE5ABEB26C5022B7B495-98E7-4C6C-AB18-8C44B06FBD7BDBBFB689-3F62-45AE-A4D4-504AF4B781DB

Përshkrimi


shitet telefoni i ri samsung s8 ,,,i porositem prej amerike per ne zvicerr , i ri pa perdor ,punon me qdo kart dyshohet se asht replikat ose version amerikan , punon pa problem dhe pa as nje defekt asht i ri i paketum ala me folije . qmimi 200 euro


1072 total views, 1 today

  

Listing ID: 8325b5a18c08a1e5

Sponsored Links