Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,500

Karrige stomatologjike

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 19/08/2018 2:30 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-5fef8af8250e4134b277101ac998294e-V

Përshkrimi


Shitet karriga stomatologjike Stern weber, prodhim zviceran.Ne gjendje perfekte dhe me te gjitha pjeset rezerve.


966 total views, 1 today

  

Listing ID: 2395b797f17a2520

Sponsored Links