Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Kombaja dhe presa

  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Postuar: 03/06/2017 7:27 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1
pres23119

Përshkrimi


Shitet kombaja ZMAJ 135, viti 2005 dhe presa CLAAS 60.
Qe te dyjat jane ne gjendje te rregullt per pune.
Per informata me te hollesishme ju lutem na kontaktoni ne:
Mob: +381 63 7 789 123 (Viber)


2071 total views, 1 today

  

Listing ID: 19159330d631e6dd

Sponsored Links