Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Mirtizan Bajrami

  • Anëtarësuar nga: 03/06/2017

Përshkrimi

1

€0

Kombaja dhe presa

Shitet kombaja ZMAJ 135, viti 2005 dhe presa CLAAS 60. Qe te dyjat jane ne gjendje te rregullt per pune. Per informata me te hollesishme […]

1951 total views, 0 today