Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '062517232' (8)

20181216_144542

€120

J5 2017

J5 2017 eshte ne gjendje te rregullt ekranin e ka me foli eshte pa asnje grrith ka mbrojtese eshte i ardhur nga suedija per me […]

845 total views, 0 today

15269825638201002377290

€100

Llaptop acer

Llaptopi eshte ne gjendje te rregullt eshte i ardhur nga gjermanija punon shum mirbatwrijen e man dikund 30-45min

933 total views, 0 today

1526981973338763611571

€120

Llaptop dhe tablet

Llaptop dhe tablet edhe i ardhur nga suedija punon ne gjendje te rregullt osht edhe llaptop edhe tablet qmimi i diskitieshem

989 total views, 0 today

IMG-92ac84beb61f768886184517f0a86a63-V

€320

Samsung7 edge

Samsung 7 edge edhe i ardhur nga zvicrra eshte ne gjendje prefekte pa asnje defekt ka garancion mirpo un nuk kam sepse eshte i bler […]

831 total views, 0 today

20171122_225427

€10

shirup per sherim nga bronitisi

shirup luleradhiqeje me limon permbajtja 1. Lenge luleradhiqeje te fresketa 2. Leng limoni te fresket 3. Sheqer 4. Uje …. Dobite: Mjekon semundje te mushkrive, […]

854 total views, 0 today

20171013_220936

€180

Elephone

Telefoni eshte ne gjendje te rregullt eshte shum pak i perdorur ka 8 procesor 4 gb ram memory 32 hard disk. 13mpx kamere. Perpara kamer […]

965 total views, 0 today

Auto Draft

€6,500

Opel movano kombi

nga 7200euro tash vetem 6500 urgjent Kombi opel movano eshte i ardhur nga zvicrra. Eshte ne gjendje te rregullt me tabela vr nuk ka as […]

1134 total views, 0 today

20170128_231142

€2,500

Paint ball

Paisje për paint Ball Jan të ardhur nga Gjermania 10 pushkë 10 boca të vogla 1 boc e ajrit e madhe e cila i mbush […]

1454 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas