Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€200

Makine qepëse iverllëk me 3 pej.

  • Rruga: Ternoc
  • Lokacioni: Ternoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17528
  • Postuar: 13/11/2018 5:09 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180730_143547
20180730_14354020180730_14352820180730_143521

Përshkrimi


Makine qepese iverllek me 3 pej dhe me rryme ,punon mire, nuk ka defekt.


900 total views, 1 today

  

Listing ID: 2805b6a36536ab47

Sponsored Links