Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,700

Oper Corsa 1.3 cdti

 • Rruga: Bujanoc
 • Lokacioni: Bujaboc
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17520
 • Kilometrat: 113900
 • Viti: 2004
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 08/12/2017 8:37 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
E6B95325-C369-4C61-A4C4-2C53A60D12AC
19CF09BF-3E7C-4646-8BA0-8E68DAD241ACF10D5989-5C2B-4A19-8542-F98433A9CABAE3DC9FA1-E8E8-4ADD-AFEF-3BCBB664A99D4CED37D5-FB79-44FA-8B0E-ECF9ABCC040EBE6FA290-0F8B-4E2C-8DCC-C9DC2B04CE1501C418DD-B226-42CE-915D-927118C6362CEA68EA80-83BD-4DE3-A941-32A4161A42C38FFC5BB9-E5BA-4C04-9EA5-C4A98A216588

Përshkrimi


Vetura ne gjendje perfekte. Dora e pare pas doganimit. I regjistruar deri ne Dhjetor 2018. Gomat e reja. 113900 km. Munde te vertotohet gjendja e kerrit dhe kilometrazha.


2232 total views, 1 today

  

Listing ID: 8555a2a4f11e6a38

Sponsored Links