Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

VW Tiguan 2.0

  • Rruga: Bujanoc
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Bujanoc
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 02/11/2017 1:00 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
510C0528-FDBD-4066-BE69-2F452DDB03B4
C45420A5-9116-4E79-989D-E58591D9200B0F21F7FB-AD55-4907-90D9-FCC92DA5A46E4BD943D2-39C9-44BF-A599-65E444CCA90D845948AF-1885-42AF-B04F-A2890C5B29DC

Përshkrimi


Tiguan 2.0, 4×4. Ne gjendje perfekte. Detal i servisuar dhe i regjistruan deri ne fund te Tetorit 2018. Cmimi sipas mareveshjes.


662 total views, 1 today

  

Listing ID: 67059fb16daf3b0d

Sponsored Links