Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,200

Ortopan-fotografues i dhembeve

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 19/08/2018 3:16 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-b5e01f3bdfa5dd9966f97ede5a9ea1d9-V
IMG-dbdb9ea6c1ba2888cd4706e738a36269-VIMG-8bec37edc8765552a419c3fbdc0d41d6-VIMG-6904e6c7a28fccc6cfc9c386e9ff400b-V

Përshkrimi


Shitet Ortopan i madh per fotografimin e dhembeve. Prodhim gjerman dhe ne gjendje krejtesisht te rregullt.


943 total views, 1 today

  

Listing ID: 945b7989d05cc87

Sponsored Links