Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,000

U SHIT – Peugeot 307 SW, 2003 Motori, 2.0 HDI

  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Viti: 2003
  • Karburanti: Dizel
  • Dyer: 4/5
  • Karaserija: Karavan
  • Postuar: 14/08/2018 12:23 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-a4a774931852059e6b94da731bb5ccf2-V
IMG-ffbcb1d1fb1c21e65504b1b7751eaa70-VIMG-d075528d26d767ad3c1f0c668b43283d-VIMG-9fe3574face9732e9714471e38fc043f-VIMG-34918fda33bddda8f4638f2526f9d7bf-VIMG-af21d3341bfcc8b12dd5d1d1f4541d69-VIMG-ea4691f31936101acadaed23e1387a91-V

Përshkrimi


Peugeot 307 SW, karavan me panorame dhe mundesi per 7 karrika
Viti: 2003
Motori: 2.0 HDI, 80KW
Regjistrim: mars 2019
Shume i shtrengut dhe motori teper i mire.

Çmimi fiks 2000 €
Nuk beje ndrrime!


1813 total views, 1 today

  

Listing ID: 1125b72c9aad64fb

Sponsored Links