Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Agonjusufi

  • Anëtarësuar nga: 14/07/2018

Përshkrimi

IMG-dfeffc8faf2abd6ef91f31ce9f6fcbe3-V

€5,200

Shes Gollf 5 Tdi 2008

Shitet vetura Gollf 5, tdi, viti 2008. Ka nxemje karrikave, sensor parkingu, 6 shpejresi, klima digjitale, tempomat, dy par guma (vere – dimer), bllokaden e […]

864 total views, 0 today

20181013_134537

€150

Fellne per Peugeot 17 coll

Shiten fellnet 17 coll per Peugeot me 4 shtrafa dhe goma te veres.

1701 total views, 0 today

IMG-a4a774931852059e6b94da731bb5ccf2-V

€2,000

U SHIT – Peugeot 307 SW, 2003 Motori, 2.0 HDI

Peugeot 307 SW, karavan me panorame dhe mundesi per 7 karrika Viti: 2003 Motori: 2.0 HDI, 80KW Regjistrim: mars 2019 Shume i shtrengut dhe motori […]

1797 total views, 0 today

FB_IMG_1531597917736

€0

Shitet banesa ne golden palas ll kati perdhese me 119m2 mob,0638956470

Shitet banesa ne golden palas ll kati perdhese me 119m2 mob,0638956470

1149 total views, 1 today