Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,500

Peugeot 404

  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 24/08/2017 12:15 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
peugeot 404
peugeotFullSizeRender (1)FullSizeRenderFullSizeRender (2)

Përshkrimi


Peugeot 404 viti 1972, Vetura ka qenen ne proces te riparimit dhe eshte nderpre,tani eshte ne gjendje qe duhet te vazhdohet riparimi ne karaseri.


2117 total views, 2 today

  

Listing ID: 280599ec332a5e35

Sponsored Links