Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€6,850

Toyota Corolla Verso 2.2 , viti 2008

  • Rruga: V.Frasheri 9
  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 25/08/2017 1:12 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Toyota 2008 1
Toyota 2008 2FullSizeRender (12)FullSizeRender (13)FullSizeRender (14)FullSizeRender (15)FullSizeRender (16)

Përshkrimi


Vetura eshte ne gjendje te rregullt ka te kaluara 190,000 klm
Serviset te gjitha i ka me rregull dhe ne servis autorizuar te Toyotes ne Prishtine.


1021 total views, 1 today

  

Listing ID: 12459a0220f8b450

Sponsored Links