Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€35

PLAYSTATION 2 ME 2 XHOSTIK ME CHIP 8 LOJA

  • Rruga: IDRIZ SEFERI
  • Lokacioni: PRESHEVE
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/07/2017 12:44 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
243213
2422PLAYSTATION-2-KOMPLET-DY-XHOSTIK-ME-CHIP-8LOJA1232123413

Përshkrimi


PLAYSTATION 2 ME DY XHOSTIKA DHE 8 LOJA.
PES2013,PES2014,GTA, DELTA FORCE,NED FOR SPEED,SMACK DOWN,MIDH NAIGHT. MOTO GP…
INFO 0621871758 DHE WHATSAP VIBER +381621871758


1192 total views, 1 today

  

Listing ID: 7025957990f8960b

Sponsored Links