Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€155

PLAYSTATION 3 ME QIP 10 LOJA 2 XHOSTIKA ORIGJINAL

  • Rruga: I.SEFERI
  • Lokacioni: PRESHEVE
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 10/07/2017 1:33 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
123111111
CALL OF DTYGTAPESBLUR

Përshkrimi


Shes Playstation 3 ME CHIP 10 LOJA shum pak i perdorur sapo e kam pru prej zvicrres me dy xhostika origjinal sikur te ri me te gjitha kabllot. kabllon e rrymes. kabllon e HDMI1 dhe kabllon per mbushjen e xhostikave 300 giga hardiskun i nxen 25 loja 10 i ka te instaluara. GTA 5. FIFA 17. PES 2013. PES 2017. FIFA STRET. BLUR. BLACK OPS 2. MINE CRAFT.NEED FOR SPED ETJ. CMIMI VETEM 155 EURO.
INFO NE NUMRIN 0637450829


1189 total views, 1 today

  

Listing ID: 492596382412e88e

Sponsored Links