Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

PLAYSTATION 3 I RI ME CHIP ME 2 XHOSTIK TE RI ORIGJINAL

  • Rruga: IDRIZ SEFERI
  • Lokacioni: PRESHEVE
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 22/07/2017 11:24 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
soni 33
20136557_10209494389624168_18909311_nBLUR20179966_10209494389584167_1534222845_nT54

Përshkrimi


Shes Playstation 3 ME CHIP 10 LOJA I RI Sapo e kam pru prej zvicrres me dy xhostika origjinal te ri me te gjitha kabllot. kabllon e rrymes. kabllon e HDMI1 dhe kabllon per mbushjen e xhostikave 300 giga hardiskun i nxen 25 loja 10 i ka te instaluara. GTA 5. FIFA 17. PES 2013. PES 2017. FIFA STRET. BLUR. BLACK OPS 2. MINE CRAFT.NEED FOR SPED ETJ. CMIMI VETEM 150 EURO.
INFO VIBER DHE WHATSAP +381621871758 OSE NE PODRUM TE SONI NDER KAFITERINE ROMA.


793 total views, 1 today

  

Listing ID: 1755973de7381675

Sponsored Links