Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€160

PLAYSTATION 3 ME MULTIMAN QIP 20 LOJA 2 XHOSTIKA

  • Rruga: IDRIZ SEFERI
  • Lokacioni: PRESHEVE
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/08/2017 3:00 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20292361_860278397455073_1990728838_n (1)
soni 3

Përshkrimi


Shitet playstation 3 me chip multiman 20 lojra 300 giga hardiskun me dy xhostik origjinal. lojat mund ti zgjedhni ju cilat ti doni .info ne viber dhe whatsap
+381621871758


1304 total views, 1 today

  

Listing ID: 98259809793d2d01

Sponsored Links