Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€6,500

Shes Mercedes E270

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 1415
  • Postuar: 23/07/2017 9:54 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-20170723-WA0008
IMG-20170723-WA0007IMG-20170723-WA0006IMG-20170723-WA0004IMG-20170723-WA0003IMG-20170723-WA0002IMG-20170723-WA0001IMG-20170723-WA0000

Përshkrimi


Shes Mercedes E270 ne gjendje perfekte.Me kilometrazh te sakt 206000km.2700 kubik dhe 177ps, i sapo servisuar,Manual.


638 total views, 1 today

  

Listing ID: 625974721570c03

Sponsored Links