Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth 23

  • Anëtarësuar nga: 23/07/2017

Përshkrimi

IMG-20170723-WA0008

€6,500

Shes Mercedes E270

Shes Mercedes E270 ne gjendje perfekte.Me kilometrazh te sakt 206000km.2700 kubik dhe 177ps, i sapo servisuar,Manual.

694 total views, 0 today