Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,990

Shes opel corsa 2010

  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 28/04/2017 3:39 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170406_185419
20170406_185441IMG-6d208a1ebcf01bf25fe59930f332f88d-V

Përshkrimi


Shitet Opel Corsa D 2010, 1.3 dizel,
101.000 km te kaluara, regjistrimi deri ne Janar 2018, 4 goma të verës dhe 4 të dimrit, vetura eshte sjellur nga Zvicrra me 94.000 km. I ka 6 shpejtësi.


1586 total views, 1 today

  

Listing ID: 814590361fb0b9c2

Sponsored Links