Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Veprim

  • Anëtarësuar nga: 28/04/2017

Përshkrimi

20170406_185419

€5,990

Shes opel corsa 2010

Shitet Opel Corsa D 2010, 1.3 dizel, 101.000 km te kaluara, regjistrimi deri ne Janar 2018, 4 goma të verës dhe 4 të dimrit, vetura […]

1525 total views, 0 today