Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

Shes PlayStation 3 | Slim | 300 GB | 13 cd lojra

  • Rruga: Miratoc
  • Lokacioni: Miratoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 05/04/2018 2:15 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image-0-02-05-b32e1c02e7ad5ddaedb1f212616a44d6fb78fb4c0acce1e4c1ec210fbe8406ab-V
20180406_094614

Përshkrimi


Shes PlayStation 3 me 2 gjystika dhe me 13 cd ne gjendje shum te mir 1 loj është ne PlayStation 3.
Mund te me kontaktoni ne Viber
+381656598837


845 total views, 1 today

  

Listing ID: 3275ac62f818906c

Sponsored Links