Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Nehat

  • Anëtarësuar nga: 05/04/2018

Përshkrimi

20191209_183130

€0

Playstation 3 Ndihm!

Kam 1 playstation 3 e ka 1 defekt kur e dhezi pas 5 sekondave fiket perseri nese e njohni ndenji qe di me ndreq ket […]

581 total views, 0 today

image-0-02-05-b32e1c02e7ad5ddaedb1f212616a44d6fb78fb4c0acce1e4c1ec210fbe8406ab-V

€150

Shes PlayStation 3 | Slim | 300 GB | 13 cd lojra

Shes PlayStation 3 me 2 gjystika dhe me 13 cd ne gjendje shum te mir 1 loj është ne PlayStation 3. Mund te me kontaktoni […]

700 total views, 1 today