Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€70

shes telefonin

 • Rruga: dragoljub filipovic
 • Lokacioni: presheve
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: I Ri (pa-përdorur)
 • Modeli: Huawei
 • Ngjyra: Bardhë
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 02/05/2018 9:33 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
31755427_1635255979843640_4335583637782134784_n
31775992_1635256129843625_2044862757446090752_n

Përshkrimi


Shes telefonin huawei i paperdorur cmimi 70 euro. Cmimi i kontestushem. nr kontaktues ne viber dhe whatsaap +381628377346


794 total views, 1 today

  

Listing ID: 4225ae985ced8089

Sponsored Links