Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten

  • Rruga: Bujanoc
  • Lokacioni: LLuçan
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 1717
  • Postuar: 01/02/2018 7:17 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180201_181737
20180201_18165820180201_17270920180201_18205320180201_190936

Përshkrimi


Shiten pjest per audi 80 90 fari i ones se majt mbajtsi i motorit .rregullatori i gazit.dhe karburatori per pezho 106 1.4 benzin


1270 total views, 1 today

  

Listing ID: 4125a7367dfbaa21

Sponsored Links