Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Arjanit Sadiku

Përshkrimi

20180125_082329

€0

Shiten

Shiten Izelirat te ardhur nga ch jon shum te fort kujt i vin per mej perdor.

2891 total views, 1 today

20180125_081249

€0

Shiten

Shiten Izelirat te arshur pi ch jon shum te fort kush i perdor.

925 total views, 0 today

20180201_181737

€0

Shiten

Shiten pjest per audi 80 90 fari i ones se majt mbajtsi i motorit .rregullatori i gazit.dhe karburatori per pezho 106 1.4 benzin

1270 total views, 1 today