Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shiten banesat te “Swiss Residence” dhe te “Golden Palace II”

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 14/07/2017 10:11 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
5.1
5.25.35.45.55

Përshkrimi


“Aqua Therm 2000”
Preshevë

Shitet banesa te “Swiss Residence”
Kati i 2 Tipi C 83.97 m2

Shiten dy banesa në “Golden Palace II”
Kati i 2 A/2 118.51 m2
Kati i 4 B/4 111.36 m2


1705 total views, 2 today

  

Listing ID: 769596898cddf57a

Sponsored Links