Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth fisi

  • Anëtarësuar nga: 14/07/2017

Përshkrimi

1

€0

Banes

Shitet Banesa me çmim ekstra të lirë! Banesa posedon 85 m2 Është e mobiluar Posedon: — Qëndrim ditore së bashku me kuzhinë — Dhomë gjumi […]

1990 total views, 1 today

8ACC4CD9-CC02-4CE7-B08E-164F257C97D8

€0

Banesa

“Aqua Therm 2000” Preshevë Shitet banesa te “Swiss Residence” Kati i 2 Tipi C 83.97 m2 Shiten dy banesa në “Golden Palace II” Kati i […]

1739 total views, 0 today

5.1

€1

Shiten banesat te “Swiss Residence” dhe te “Golden Palace...

“Aqua Therm 2000” Preshevë Shitet banesa te “Swiss Residence” Kati i 2 Tipi C 83.97 m2 Shiten dy banesa në “Golden Palace II” Kati i […]

1547 total views, 0 today

1

€1

Shitet lokali

Lokal në Shitje 56 m2 me të ardhura vjetore 3600 euro. Lokali gjindet në kompleksin e banesave Vlora Comm, ka qasje në 2 anë.

1518 total views, 1 today