Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€180

Shiten fellgat.

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 27/04/2017 4:15 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-20170426-WA0001
20170427_180854

Përshkrimi


Shiten fellgat per audi a4 , 195/65/15.
Gumat i ka te mira Michelin dhe te njejtin profil.
Nr.kontaktues 0631774024 ne Viber ose Whats up.
Cmimi 180e.


No Tags

718 total views, 1 today

  

Listing ID: 3055902191aef3c2

Sponsored Links