Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Amirfejzullahu1@hotmail.com

  • Anëtarësuar nga: 23/04/2017

Përshkrimi

IMG-20170506-WA0000

€180

Shitet telefoni A3 2016

Shitet telefoni A3 2016 ne gjendje te rregullt . Nr. kontaktues 0631579142 viber ose whats up.

1247 total views, 0 today

20170503_183555

€80

Shiten gomat

Shiten gomat Michelin 195/65/15. Jane ne gjendje te rregullt Nr.kontaktues 0631774024 wiber ose whats up. Cmimi 80 e.

791 total views, 0 today

IMG-20170426-WA0001

€180

Shiten fellgat.

Shiten fellgat per audi a4 , 195/65/15. Gumat i ka te mira Michelin dhe te njejtin profil. Nr.kontaktues 0631774024 ne Viber ose Whats up. Cmimi […]

742 total views, 0 today

FB_IMG_1492534027759

€1

Shiten fellgat per Golf 4 , 195/65/15&

Shiten fellgat per Golf 4. Madhesia 195/65/15 Jane ne gjendje te rregullt. Nr.kontaktues 0631774024 viber ose whats up.

1373 total views, 0 today