Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten gumet

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 13/07/2017 12:26 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Screenshot_20170713-142126
Screenshot_20170713-142131Screenshot_20170713-142134Screenshot_20170713-142137Screenshot_20170713-142140Screenshot_20170713-142144

Përshkrimi


Shitën gumët të ardhura nga Zvicra!
2×175/80/14
4×175/70/14
4×185/60/15
Për të gjithë të interesuarit mund të shënoni në këto nr të telefonit dhe viber:
+381-62-1383573( viber)
+381-62-8481005


756 total views, 1 today

  

Listing ID: 521596766dad70e2

Sponsored Links