Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet frigoriferi extra per pije,

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 13/07/2017 1:08 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170713_150354
20170713_15035720170713_15035920170713_15040620170713_150420

Përshkrimi


Është extra për pije, është i mirë për zbukurim të dhomës dhe ambietit. Për më shumë informata kontaktoni nr e telefonit:
+381 (0)62-84-81-005.


1740 total views, 1 today

  

Listing ID: 849596770bf0ee7f

Sponsored Links