Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet banesa

  • Rruga: Karagjorgje Petrovic D/30
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 22/08/2019 1:26 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Banesa
thhttps://www.luginashop.com/wp-content/uploads/2017/02/580971-38x50.jpgumbnail_P300511_15.05

Përshkrimi


Shitet banesa në Bujanoc. Banesa ka hapësirë prej 47.5m2 + bodrum 2 x 1.5m2 dhe gjendet në rrugën kryesore + parkingu pa pagesë i dedikuar për banorët e banesës.

Banesa gjendet mbi kafiterinë VIP (banesa gjendet në largësi për 5 minuta nga stacioni kryesorë i qytetit dhe nga njëra anë ka pamje kah stacioni kurse nga tjetra anë, nga edhe është ballkoni, ka pamje kah qendra e qytetit me largësi maksimum 800 m).

Çmimi sipas marrëveshjes!

Për informata më të hollësishme lajmërohuni në tel. 063/759 87 07


1768 total views, 3 today

  

Listing ID: 59858a5abe8b26f0

Sponsored Links