Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€55,000

Shitet banesa 60m2 ( dy dhomshe ) ne Prishtine, lagjen Kalabria objekti Lesna

  • Rruga: Dervish Hima, Kalabria , Prishtine
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 26/07/2018 9:07 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
plani
Screenshot_20180726-223848_GalleryScreenshot_20180726-223857_GalleryScreenshot_20180726-223902_GalleryScreenshot_20180726-223852_GalleryScreenshot_20180726-223907_GalleryScreenshot_20180726-223910_Gallery

Përshkrimi


Shitet banesa ne Prishtine, lagjen Kalabria objejti Lesna ( Perball kompleksit banesore Fitorja)
Siperfaqja eshte 60 m2 , kati 1 me pamje nga lindja.
Banesa ka kete renditje:
– Dhome e dites me kuzhine, tryezari dhe ballkon
– Dhome gjumi
– Koridori dhe banjo

Banesa eshte e gatshme per banim. Gjithashtu ka hapsire te mjaftueshme per parking.

Kontakti me pronarin e baneses:
Permes Tel = +381 63 8222 518 dhe +381 62 100 36 16 (viber)


No Tags

1042 total views, 2 today

  

Listing ID: 7855b5a37e33ca28

Sponsored Links