Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet banesa ne Prishtine, lagjen Kalabria objekti Lesna 60m2 ( dy dhomshe )

  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 01/07/2018 12:40 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
15189645001518964500-7612
15189644881518964488-152115189644941518964494-515315189644921518964492-4392

Përshkrimi


Shitet banesa ne lagjen Kalabria objejti Lesna ( Perball kompleksit banesore Fitorja)
Siperfaqja eshte 60.20 m2 , kati VII me pamje nga lindja.
Banesa ka kete renditje:
– Dhome e dites me kuzhine, tryezari dhe ballkon
– Dhome gjumi
– Koridori dhe banjo

Banesa eshte perfundimisht e ndertuar dhe eshte e gatshme per banim. Gjithashtu ka hapsire te mjaftueshme per parking.

Cmimi sipas marreveshjes.

Kontakti me pronarin e baneses:
Permes Tel = +381638222518 dhe +381621003616 (viber)


No Tags

782 total views, 1 today

  

Listing ID: 3875b38cb25bc0ae

Sponsored Links