Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet Banesa

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 05/02/2017 7:13 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image
imageimageimageimageimageimage

Përshkrimi


Shitet Banesa tek kompleksi banesor VLORA COM ne Presheve. Banesa ndodhet ne kat te pare, posedon sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi, dy ballkona dhe shpajzin. Ka pamje nga oborri i kompleksit dhe eshte 75 m2. Vlen te ceket se banesa eshte e re dhe e pabanuar deri tani. Çmimi eshte i negociueshem. Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin +38649210690.


1155 total views, 1 today

  

Listing ID: 999589771d2da4da

Sponsored Links